V naší třetí třídě jsme si připomněli Den Země projektovým dnem plným objevování, přemýšlení i tvoření.
Třeťáčci se v prvouce zabývali tříděním odpadu. Umíme ho nejen roztřídit, ale také víme, jak se recykluje. Zajímavostí byla výroba skla. Prošli jsme si také stezkou, kde jsme si vše zopakovali. Můžeme říct: UMÍME TO!
U třeťáků se dnes v matematice opakovalo. Na programu byla násobilka. Děti si ji nejdříve zopakovaly vyjmenováním násobků daného čísla. Vypracovaly pracovní list -sloupec příkladů a vzájemně si opravili chyby a následovala hra Bingo ve dvojicích. Bylo to moc prima.
V hodině českého jazyka jsme se pustili do vzorů podstatných jmen tak, aby to nebylo jen o biflování...
Máme radost a s chutí a pílí se vrhneme do druhého pololetí.
S dětmi jsme se učili venku a bylo to zkrátka skvělé!
Operační systém Jan Amos Komenský
Evropský sociální fond
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Bruzovice
Moravskoslezský kraj